Seminarium 2: Mec. Vincent Pfammatter o fundacji prywatnej w Szwajcarii

21 lutego 2023 r. o 17.00 odbywa się kolejne seminarium online, poświęcone fundacji prywatnej w Szwajcarii. Na platformie Zoom poprowadzi je mec. Vincent Pfammatter.

Mec. Vincent Pfammatter, L.L.M. (UC Berkeley) jest partnerem w kancelarii Sigma Legal (Genewa – Lozanna). Zawodowo zajmuje się fundacjami, organizacjami charytatywnymi oraz prawem nowym technologii. Nasz zespół badawczy, kierowany przez prof. Konrada Osajdę, wspólnie z Katedrą Prawa Handlowego Uniwersytetu Warszawskiego, serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa w seminarium, na którym mec. Vincent Pfammatter przedstawi regulacje i zastosowania fundacji prywatnej w Szwajcarii. Odpowie również na pytania uczestników seminarium, których zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału w dyskusji.

Seminarium odbywa się online w języku angielskim 21 lutego 2023 r. o 17.00 za pomocą platformy Zoom. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w seminarium. Udział nie wymaga ani wcześniejszej rejestracji, ani żadnych opłat. Wystarczy dołączyć do spotkania:

Link: https://uw-edu-pl.zoom.us/j/98484446925?pwd=eVErOHZ5ZU5tN1pXSnQwK3hWRnN2QT09

ID Spotkania: 984 8444 6925

Kod dostępu: 871357

Będzie to drugie z cyklu czterech anglojęzycznych seminariów zatytułowanego „Wealth Management: Private Foundations – Comparative Perspective”. Każde spotkanie poświęcone jest fundacjom prywatnym w wybranym porządku prawnym. Seminaria poprowadzą wybitni naukowcy i praktycy zajmujący się na co dzień problematyką fundacji prywatnych.

Seminarium jest organizowane w ramach realizacji grantu OPUS nr 2021/41/B/HS5/00857 finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Powiązane artykuły